Zemědělské služby

AgroBek poskytuje zemědělské služby, jako je sklizeň obilovin, doprava traktorem s cisternou a traktorem s přívěsem nebo zimní údržba traktorem s radlicí. Krom vlastní zemědělské výroby - pěstování kvalitní zeleniny a obilovin, tedy pomáháme také ostatním menším pěstitelům, aby mohli bezproblémově fungovat.

Sklizeň obilovin, řepky

Sklizeň obilovin se v žádném případě neobejde bez kvalitní a specializované zemědělské techniky. My ji máme a to nám umožňuje, sklidit veškerou zemědělskou produkci rychle a bez jejího zbytečného poničení. Tuto výhodu nabízíme i Vám, kteří zatím nejste podobně vybavení, ale toužíte práci provést rychle a beze ztrát. Sklizeň provádíme sklízecí mlátičkou New Holland 5080 Elevation.

Doprava traktorem s cisternou

Doprava traktorem s cisternou slouží pro přepravu vody. V cisterně lze ale převážet vlastně jakoukoliv tekutinu zemědělské výroby. Stačí nás kontaktovat a zodpovíme Vám jakýkoliv dotaz.

Doprava traktorem s přívěsem

Doprava traktorem s přívěsem je služba nejen pro zemědělce. Využít ji mohou naprosto všichni klienti, kteří potřebují v rámci nezpevněných ploch, zpravidla po poli, přepravit jakýkoliv těžký náklad. Naše technika je pro ně připravena, stačí domluvit volný termín.

Zimní údržba traktorem s radlicí

Zimní údržba traktorem s radlicí v podstatě nijak nesouvisí se zemědělstvím. V rámci této služby pomáháme městům a obcím, státním i lokálním institucím, větším i středním firmám, ale také soukromým osobám. Napadne sníh a zimní údržba traktorem s radlicí je rázem oblíbenou službou.