O firmě

Společnost AgroBek dodává na váš stůl poctivou zeleninu a ovoce již po tři generace. Na počátku stál děda současného majitele, který byl koňským handlířem a provozoval povoznictví v Poděbradech. Od té doby prodávala rodina vypěstovanou zeleninu a ovoce po sousedech a také na trzích okolních měst a obcí.

V devadesátých letech získala v restituce rodina Beků dříve zestátněné polnosti a začala se pěstování znovu věnovat ve větší míře. Roku 1996 pak pověsil otec současného majitele na hřebík povolání řidiče a začal se firmě věnovat naplno. V roce 2004 přichází do rodinné firmy syn a současný majitel společnosti, Václav Bek. Mezi zákazníky firmy se začínají objevovat kamenné obchody, restaurace a školní jídelny, které však požadují dodávku kompletního sortimentu ovoce a zeleniny. Ještě téhož roku je založen velkoobchod.


AgroBek dnes

Dnes je společnost AgroBek významným dodavatelem prodejen s ovocem a zeleninou, gastro provozů, restaurací, výroben lahůdek a školních jídelen. Část sortimentu pěstujeme na vlastních polnostech v Polabí a další pak nakupujeme především od drobných pěstitelů v Čechách i zahraničí, přičemž hlavní důraz je kladen na vysokou kvalitu všech produktů.