Pěstujeme

Kvalita námi dodávaného ovoce a zeleniny pro nás byla, je a bude vždy na prvním místě. Víme, že právě díky kvalitě a férovému přístupu se k nám naši zákazníci rádi vracejí. V naší nabídce naleznete zeleninu a ovoce, které jsme pro vás sami vypěstovali na polích v Polabí a dále pro vás vybíráme to nejlepší od našich dodavatelů, mezi které patří malé rodinné firmy a pěstitelé jak z České republiky, tak ze světa.

Pěstujeme pro vás

Na polích v okolí Poděbrad pro vás pěstujeme brambory, cibuli, květák, rajčata, okurky a kořenovou zeleninu v podobě mrkve, celeru a petržele. Naše nabídka zahrnuje také obiloviny jako je pšenice, sladovický ječmen, oves, řepka olejka a související produkty jako balíky slámy a sena.

Ovoce a zelenina od dodavatelů

Abychom byli schopni uspokojit poptávku našich stálých zákazníků z oblasti gastronomických provozů, nabízíme také kvalitní zeleninu a ovoce od prověřených dodavatelů. Proto u nás také zakoupíte například kedlubny, ředkvičky, lahůdkovou cibulku, saláty, nektarinky, hroznové víno, ananas nebo třeba houby a bylinky

Z naší vypěstované kvalitní pšenice se také vyrábí celozrnná mouka a mnoho dalších výrobků.